+421 (0) 904 006 830REALIZOVANÉ PROJEKTY

 • Senec
  Realizacia zahrad Senec
  Kvitnúca, Divoká a Úžitková

  Záhrada založená na jeseň 2012 pre mladú rodinku s troma malými deťmi. Ústrednými motívmi záhrady sú výrazné kvitnúce trvalky pri vstupe, vyvýšené zeleninové záhony, bylinkový záhon, ekologický trávnik s prímesou drobnolistej ďateliny a bohato kvitnúca lúka s priestorom pre hry malých detí. Neodmysliteľnou súčasťou sú ovocné dreviny zakomponované do okrasných záhonov a lúky.

 • Lúčnica
  Realizacia zahrad Lucnica
  Záhrada na Zjedenie

  Prírodná záhrada založená na jar 2010 so zámerom zbierky menej známych druhov ovocia a výraznej pestrosti rastlín a živočíchov. Druhy ako muchovníky, arónie, josty, driene, ríbezle zlaté, hlošiny, kamčatské čučoriedky, plodové ruže a množstvo jedlých trvaliek ako ľaliovky, cibule zimné, hosty... to všetko sa zmestilo na plochu veľkú len 2,5 ára. Záhrada je nenáročná na údržbu, rastliny sú zdravé, je v nej biologická rovnováha a život v nej mimoriadne prekypuje.

 • Kaisersdorf
  Realizacia zahrad Kaisersdorf
  Harmónia Zvierat a Rastlín

  Mladá permakultúrna záhrada, kde hlavným cieľom bolo získať z pozemku maximálny úžitok za minimálne náklady. Pôvodná okrasná výsadba bola nahradená striktne úžitkovou. Zvieratá ako kačice, sliepky, perličky a králiky sú prirodzenou súčasťou záhrady. Nachádza sa tu jedlý les, plocha na pestovanie zeleniny systémom nemeckých kôp s automatickou kvapkovou závlahou, príbytky pre zvieratá a zemný val s tunelom, pieskoviskom a jazierkom ako kreatívny priestor pre malé detí.

 • Bernolákovo
  Realizacia zahrad Bernolákovo
  Záhrada s Bylinkovými Schodami

  Záhrada s výrazným trvalkovým záhonom a schodami. Schody prepájajúce výškové prevýšenie sú vytvorené z masívnych drevených hranolov. Po oboch stranách schodov sú vysadené bylinky na terasách vytvorených z kameňov. Jedlý les s úžitkovými ovocnými drevinami sa nachádza vo vrchnej časti záhrady.

 • Bratislava
  Realizacia zahrad Bratislava
  Ostatné záhrady

  Ostatné záhrady

 • Projekty záhrad
  Záhradný projekt
  Záhradné projekty

  Doprajte si nápadité, praktické a funkčné záhrady pre šťastný život v súlade s Feng Shui. Pri záhradných projektoch kladieme dôraz na harmonický súlad človeka s prírodou, stabilný ekosystém, energetickú rovnováhu, jednoduchú údržbu a zohľadňujeme individuálne potreby a priania klienta.

email novinky

Chcete odoberať aktuálne ponuky?

  

KLIENTI:


ETP Management budov, s.r.o.

Arboria Slnečná, s.r.o.

DOMBYT - spoločenstvo vlastníkov bytových a nebytových priestorov

ONEWORLD TRAVEL, s.r.o.

Slovenská technická univerzita v Bratislave

enprovia, s.r.o.

Edelstal, Rakúsko – rodinná záhrada

Kaisersdorf, Rakúsko – rodinná záhrada

Senec – rodinná záhrada

Bernolákovo – rodinná záhrada

ďalšie výsadby a pravidelné údržby súkromných záhrad v Bratislave a okolí